ورود پیمانکاران
  

لیست پیمانکاران

*شرکت توان سرما

پیمانکار حوزه: سرمایش و رک ها
آدرس اینترنتی: http://www.tavansarma.com

توضیحات: ارائه خدمات گوناگون در عرصه مراکز داده همواره یکی از اصول در گروه توان سرما بوده است و این گروه همواره تلاش داشته است تا با ارائه خدمات خاص ، مشتریان خود را در زمینه طراحی و پشتیبانی مراکز داده حمایت نماید . این گروه به منظور حفظ صحت عملکرد سامانه خنک کننده مراکز حساس خدماتی را در زمینه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه ، خدمات پشتیبانی در محل ، تجزیه و تحلیل مقدار UpTime ، مدل سازی و تجزیه و تحلیل جریان های هوایی CFD ، تست عملکردی یونیت ها و تجهیزات در اتاق تست و ارزیابی کارکرد سامانه خنک کننده بر اساس رهنمود های Ashrea را ارائه می نماید.

شرکت همیار صنعت رستاک

پیمانکار حوزه: شبکه توزیع برق
آدرس اینترنتی: http://www.hamyarsanatrastak.com

توضیحات: شرکت همیار صنعت رستاک با استفاده از کادر متخصص و با استفاده از دانش فنی روز در رابطه با جدیدترین محصولات از برندهای مختلف توانسته است اقدام به طراحی و تولید هر نوع محصول اعم از فشار ضعیف یا فشار متوسط و پست پیش ساخته نماید. و در این راستا مطابق با کلیه الزامات و استانداردهای هر طرح عمل نموده به طوری که تطابق محصولات این شرکت با محصولات تحت لیسانس امکان پذیر و به لحاظ رعایت مسائل فنی و مهندسی قابل رقابت میباشد.همچنین در صورت نیاز مشتریان امکان انجام کلیه تست های روتین مطابق با استاندارد بین المللی ( IEC) در آزمایشگاه های داخلی و خارجی وجود خواهد داشت.

شرکت توسعه نیروگاه های دیزلی پارسیان

پیمانکار حوزه: برق اضطراری
آدرس اینترنتی: http://www.parsian-diesel.com

توضیحات: شرکت توسعه نیروگاههای دیزلی پارسیان تنها دارنده گواهینامه ISO 9001:2000 در تولید، توزیع و خدمات پس از فروش مولدهای برق در ایران با بیش از چهار دهه تجربه و در زمانی کوتاه با بهره گیری از آموزشهای تخصصی سازندگان برتر دیزل و ژنراتور از قبیل: MBH, DOOSAN, Cummins, Volvo و Stamford ،خود را بعنوان یکی از پیشروان این صنعت مطرح کرده و بعنوان تامین کننده تخصصی این محصولات در پروژه‌های مختلف ملی و فرا ملی همکاری و منشاء اثرات مطلوبی باشد.

شرکت نارپاد

پیمانکار حوزه: اعلان و اطفاء
آدرس اینترنتی: http://www.narpad.com

توضیحات: Corporation Ltd. was established on November 2002 in Tehran to protect life, properties & assets from probable fire hazards in our environment and provide solutions in according to the latest technologies & standards to remove or minimize subsequent losts.

شرکت تکال گستر

پیمانکار حوزه: کف کاذب
آدرس اینترنتی: http://کف-کاذب.com

توضیحات: شرکت تکال گستر به عنوان مجری و ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات شرکت MERO آلمان محصولات محصولات متنوعی برای پوشش کف ساختمان با کف کاذب ارائه می نماید و از مرحله طراحی، برنامه ریزی تا تولید و اجرا خدمات خود را به مشتریان گرامی ارئه می نماید.

شرکت اسپاک

پیمانکار حوزه: ارتینگ
آدرس اینترنتی: http://espakiran.com

توضیحات: شرکت اسپاک در حوزه Bonding & Grounding مراکز داده فعال بوده و تاکنون پرژه های زیادی را به انجام رسانده است .

شرکت عرش سازان ساعی

پیمانکار حوزه: فضاسازی داخلی و سقف کاذب
آدرس اینترنتی: http://www.knaufir.com

توضیحات: شرکت کناف يکی از بزرگترين توليد کنندگان سيستمهای ساخت و ساز خشک در جهان می باشد. اين شرکت در سال ١٩٣٢ در آلمان تأسيس شد و اکنون با داشتن بيش از ١٥٠ کارخانه در ٣٧ کشور جهان و ١٨٠٠٠ نفر نيروی کار، به صورت يک گروه عظيم صنعتی در سطح بين المللی فعاليت می نمايد. شرکت کناف ايران، شاخة توليدی کناف در ايران است

شرکت هوشمند سازان آریا کلون (هساکو)

پیمانکار حوزه: درب های ضد سرقت
آدرس اینترنتی: http://www.hesaco.ir

توضیحات: شرکت مهندسی هوشمند سازان آریا کلون(هساکو) با پشتوانه12 ساله موسسین خود در زمینه تولید و واردات انواع بازشوها، شرکت مذکور را در سال 1381 تاسیس نمودند. کادرهای مدیریت اجرایی، طراحی، تولیدی، عملیاتی و تدارکاتی این شرکت تمامی توان خود را جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات و توانمند نمودن خویش جهت پاسخگویی به نیازهای مرتبط با فعالیت را بی صبرانه و با عزمی راسخ در دستور کار خود قرار داده است.